Wyroby żeliwne

NOGI DO ŁAWEK I STOŁÓW „ZESTAW 1”

OPIS:

Oferowane przez nas stelaże ławek i stołów, z których można wykonać ciekawe elementy architektury ogrodowej, to solidne odlewy żeliwne zabezpieczone przed korozją. Żeliwne zestawy ogrodowe i ławki parkowe wykończone deskami drewnianymi to trwałe i estetyczne wyposażenie przydomowych ogrodów, parków, gospodarstw agroturystycznych a także ogródków restauracyjnych.
W naszej ofercie obecnie posiadamy 2 wzory zestawów nóg do ławek i stołów widocznych na poniższych fotografiach.

SŁUPY LAMP OGRODOWYCH

OPIS:

Żeliwne elementy lamp ogrodowych stanowią doskonałą bazę do wykonania lamp oświetleniowych ustawianych najczęściej w parkach, ogrodach, w pobliżu alejek, deptaków czy podjazdów. Podstawowymi elementami lampy są: podstawa, nadstawka oraz zakończenie. Dzięki segmentowej budowie wysokość lampy można dostosować poprzez dołożenie dodatkowej nadstawki. Atrakcyjny wzór, odpowiednia grubość ścianki oraz wykonanie z żeliwa sprawiają, że lampa ogrodowa wykonana z tych elementów to niezwykle oryginalne i trwałe rozwiązanie.

NOGI DO ŁAWEK I STOŁÓW „ZESTAW 2”

OPIS:

Żeliwne nogi do ławek i stołów to bardzo oryginalne rozwiązanie stosowane w architekturze ogrodowej. Ich trwałość i wytrzymałość sprawia, że meble wykonane na stelażach żeliwnych są efektownym uzupełnieniem każdego ogrodu, skweru czy parku. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym kształtom dają możliwość wykonania niezwykle atrakcyjnych i wygodnych ławek, krzeseł czy stołów. Zastosowanie odpowiednich desek pozwala dostosować długość ławki i stołu w zależności od gustu i potrzeb.

Charakterystyka produktu:

  • odlew żeliwny
  • waga 7,5 kg

Charakterystyka produktu:

  • odlew żeliwny
  • waga 7 kg

CZĘŚCI ZAMIENNE DO MASZYN

OPIS:

Dysponując technologią wytwarzania żeliwa szarego jesteśmy w stanie wykonać odlewy o różnych gabarytach i wadze do 50 kg wg powierzonych modeli lub modeli wykonanych na zamówienie. Wykonywane przez nas na zamówienie części zamienne takie jak koła pasowe, koła zębate, pokrywy, korpusy i inne mają zastosowanie w wielu maszynach i urządzeniach.

ELEMENTY OGRODZENIOWE

OPIS:

Dekoracyjne elementy ogrodzeń to efektowne wykończenie przęseł ogrodowych, słupków bram i balustrad. Dodadzą uroku i oryginalności każdemu ogrodzeniu. Wykonanie z żeliwa szarego gwarantuje ich trwałość, a różnorodne kształty pozwalają na wykorzystanie przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju ogrodzeń.

KOCIOŁEK MYŚLIWSKI

OPIS:

Ozdobny, stylowy garnek z pokrywą wykonany w całości z żeliwa. Dzięki zakręcanemu zamknięciu może być wykorzystany do przyrządzania wszelkiego rodzaju potraw jednogarnkowych. Żeliwne nóżki pozwalają do bezpośredniego wstawienia w ognisko. Optymalna wielkość, efektowny wzór oraz odpowiedniej jakości żeliwo, z którego został wykonany sprawiają, że może stać się bardzo atrakcyjnym uzupełnieniem wielu plenerowych spotkań czy imprez.

Pojemność: 4 dm3
Waga: 10 kg

Możliwość postawienia lub zawieszenia nad paleniskiem